ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 3 из 3 [ Сообщений: 38 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Marin Touring (новый крафт туринга)

Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
03.07.2023 12:03 Сообщение
Все зі старого переставив - кермо з дуалами, перемикачі, гальма, шатуни, седло.
Передній перемикач вийшло чітко підшаманити - тож знову ХТ з дуалами, а не ссана сора.

Треба багажник та крила купити нормальні, ну й світло провести, але по літу вони не дуже актуальні - тож туплю з цим.

Вложения

1688374323617.jpg
1688374323617.jpg
[ 947.8 КБ | Просмотров: 2347 ]


Последнее сообщение


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Ерофей Хабаров
Профиль 
04.07.2023 09:03 Сообщение
Не знаю, що ви знайшли в тому кольорі. Виглядає дуже непривабливо та буде збирати пил.
В мене сірий Топстоун під лаком, з плівкою.
Але полями він так сильно збирає пил, неначе я купався як горобець край дороги.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
04.07.2023 09:56 Сообщение
це не той колір, який планувався.
Просто ті дебіли тупо не спитавши в мене зробили по своєму. Ми домовлялись на абсолютно прозорий - щоб вийшов колір металу.
Вони попередили, що воно потемнішає, піде кольорами мінливості, нерівномірно все та вийде хня. Мені здалось це ще кращим та я згодився.
Потім вже наприкінці дзвоню - кажуть там ппц, після базового слою воно жовто-фіолетове, фінальним виришіли не покривати, а перепісочити та перефарбувати. Кажу - ніфіга не робіть, залишайте як є. Приїзджаю за два дні - отримую це.

Як фіолетовий колір мінливості отримали взагалі хз - це ж нагрів під 300 градусів. Для порошку треба під 200.

З матом теж вийшло таке ж. Я питав яка поверхня в мату буде - бо не хотів шершавої, що хапатиме пил. Вони сказали, що від глянцю нічим не відрізняється, мат за рахунок внутрішньої структури робиться.

Ще й 2.5 тижня єбли мізки.

Ну й ще є питання по якості.

Все, що можу сказати - не ходіть, діти, на польову на порошок.

4 роки тому вони мені чудово й швидко все пофарбували, тому йшов і не парився, навіть не питав терміни бо рахував "ну за кілька днів же полюбасу зроблять".



Так як колір загалом офігенний та мені подобається, да й задрався я чекати, то вже хай так буде. Перефарбувати завжди можна.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Ерофей Хабаров
Профиль 
05.07.2023 12:52 Сообщение
Проситься ручний кулемет на передній багажник та каска часів ВВ замість шолома =)
Дойч туризмус, ніхт фашисмус!


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Магеллан
Профиль 
12.09.2023 12:33 Сообщение
Як там велосипед себе почуває?

Шкода, що поїхати в закордонну подорож йому не доведеться. :cry:


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
13.09.2023 11:54 Сообщение
Да в принципі нічого не змінилось.

Світло поставив бо без нього незручно.
Гальмівні диски побільше. Хотів 203 взагалі, але вони в половину дорожчі - тож нах)

Задній багажник треба та крила замінити на нормальні. Ці просто вже старі затаскані, багажник кривий трохи.
Сумку внутрирамну зкрафтити.
Ну й вивести зарядку. Без дальняків реальних вона ніби й нах не потрібна, але інколи то комп, то музику забудеш зарядити... Коротше як і зі світлом виходить - зручно завжди мати під рукою зарядку й світло навіть при їзді по місту чи на пвд.

Вложения

1694523336371.jpg
1694523336371.jpg
[ 998.22 КБ | Просмотров: 2137 ]




Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Магеллан
Профиль 
14.09.2023 13:30 Сообщение
Дякую за відповідь, цікаво.

А Сора залишиться на кермі, чи будуть якісь 105/Ультегри в майбутньому?


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
14.09.2023 23:42 Сообщение
буде ця сора, вона зі старого переїхала.

Бо потрібен х3 без варіантів - туринг то дальній, діапазон потрібен дурний. А коли х3 попереду, то більше 9 ставити сенсу нема. Навіть гірше з 10 виходить бо надто щільно передачі йдуть, спеціально 34 касету ставлю щоб мати 11-13-... замість 11-12-... на 32.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Страница 3 из 3 [ Сообщений: 38 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия